5 Prostych Sposobów na Zaoszczędzenie Pieniędzy na Podróżach

Tajlandia

Jest pewien naprawdę prosty sposób, aby zaoszczędzić na wakacjach na plaży. Pokażemy Ci 5 sposoby aby zaoszczędzić trochę pieniędzy podczas rezerwacji następnego urlopu przy plaży. Wybraliśmy się w podróże po całym świecie, na których brakowało nam możliwości oszczędzania, które były pozornie wokół nas, gdybyśmy trochę czasu poświęcili na obadanie terenu. No to ruszamy:

Długie podróże

Jednym z najlepszych sposobów oszczędzania pieniędzy podczas podróży jest podejmowanie dłuższych wyjazdów, a nie krótkich podróży. Zaoszczędź pieniądze, kupując mniej lotów. Zamiast płacić 200 złotych za krótki lot, możesz wziąć 6-godzinną wycieczkę autobusową.

Śledź wydatki

Jednym z największych problemów dla mnie jest utrzymanie niskiego poziomu wydatków, więc każdorazowo robię to, gdy odwiedzam bankomat, aby wypłacić gotówkę, zwłaszcza gdy podróżuję do pewnego kraju, w którym w bankomacie może zabraknąć pieniędzy.

Podróże w czasie poza sezonem

Przed planem podróży najlepiej rozeznać się i zobaczyć, kiedy jest najlepszy czas, aby podróżować – najlepszy czas na podróż jest głównie miesiąc po lub przed sezonem turystycznym. Jest to lepszy czas na podróż z uwagi na trańsze taryfy.

Zakupy w pobliżu atrakcji turystycznych – Wiekie nie!

To coś, o czym powinieneś już być świadomy, ale wiele razy widziałem ludzi ignorujących to. Ceny są zazwyczaj dość wysokie w pobliżu atrakcji turystycznych, a zamiast tego należy szukać rynku lokalnego do zrobienia zakupów.

Wydatki na żywność

Oto kilka wskazówek:

Staraj się nie jeść w restauracji na plaży – są zazwyczaj wyższe ceny.

Zrób zamówienie na wynos, ponieważ niektóre restauracje pobierają opłaty za usługi i opłaty za siedzenie.

Jeśli mieszkasz w apartamencie lub w hotelu i masz dostęp do kuchni, to gotuj.

Jeśli chodzi o picie, najlepiej jest, abyś kupił trochę alkoholu z ogólnego sklepu, zamiast kierować się do pubu lub baru.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *