5 zabiegów SPA, które warto musisz spróbować

masaż i terapia

Zamknij oczy i wyobraź sobie zabieg spa. Co widziałeś? W całej branży spa na całym świecie badania wykazały, że większość wykonywanych zabiegów to masaż standardowy lub masaż kamieniami.

Mam teorię, że jednym z powodów, dla których masaż jest najbardziej popularnym wyborem jest to, że jest to najbardziej znany, a więc najbezpieczniejsze co możesz zrobić.

Po co próbować czegoś innego?

Jesteś osobą z własną, unikalną osobowością, potrzebami, preferencjami i wartościami, dlatego też jest rzeczą oczywistą, że jedna rzecz nie pasuje dla wszystkich, jeśli chodzi o zabiegi Spa.

1. Mikrodermabrazja

Jeśli chcesz mieć młodą i świecącą skórę, to jest to najlepszy zabieg dla Twojej twarzy. Jest to jeden z najłatwiejszych i najskuteczniejszych zabiegów przeciwstarzeniowych, jakie możesz otrzymać. Jest to bezbolesny, nieinwazyjny zabieg odmładzający skórę, wykorzystujący połączenie malutkich kryształków i odsysania próżniowego, nakładanego na skórę.

2. Podwójny pedicure czekoladowy

Myślimy, że tym razem natknęliśmy się na nasz własny mały raj. Jeśli uważasz, że nie ma nic przyjemniejszego niż rozpieszczanie palców u stóp pięknym, relaksującym pedicurem, wyobraź sobie, że moczysz stopy w gorącej kąpieli w mleku czekoladowym.

3. Niesamowita Arktyka.

Jest to regeneracyjna, odświeżająca i relaksująca kuracja ciała. Rytuał inspirowany mocą 5 oceanów, w skład którego wchodzi rewitalizujący peeling oraz aromatyczna kąpiel z mieniącymi się kryształkami. Łączy on uczucie ciepła i chłodu za pomocą aromatycznych olejków i chłodzących kulek w celu osiągnięcia głębokiego relaksu.

4. Złota Bogini

Luksusowy peeling do ciała z migdałów, świeżego mleka, miodu i czystej, złotej folii. Po szybkim spłukaniu pod prysznicem, aby zmyć cząstki, będziesz mógł skorzystać z 60-minutowego masażu za pomocą mieszanki podgrzewanego balsamu do masażu, kremu do masażu, oliwy z oliwek i złotego proszku, który najprawdopodobniej ześle cię do stanu snu.

5. Body Cocoon

Zabieg ten pozwala poczuć się zrelaksowanym, a skóra wygląda i czuje się nawilżona.

Po pierwsze, otrzymujesz relaksujący masaż delikatnymi, płynnymi ruchami, wykorzystującymi długie, pocieszające uderzenia, które zapewniają relaks, poprawiają krążenie, zmniejszają napięcie mięśni i stymulują przepływ limfatyczny, aby wypłukać toksyny.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *